SPI Afdichting OAS-38X65X12-NBR
Verwijzing : OAS-38X65X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X65X12-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 65 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 30206 GEN
KEGELLAGER 30206
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-72 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-72
SPI Afdichting - DC-67X95X13-NBR GEN
SPI AFDICHTING DC-67X95X13-NBR
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • GEWICHT
    38  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.