SPI Afdichting OAS-38X60X10-FPM
Verwijzing : OAS-38X60X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X60X10-FPM heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.
  25 onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 16007-SKF SKF
KOGELLAGER 16007-SKF
Eindkappen VK-EC - EC-40X7-NBR90 GEN
EINDKAPPEN VK-EC EC-40X7-NBR90
  • BUITENDIAMETER
    60  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    31  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.