SPI Afdichting OAS-38X58X11-NBR
Verwijzing : OAS-38X58X11-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X58X11-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 11 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-20X32X7-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-20X32X7-NBR
Duwschijven - AS1528 GEN
DUWSCHIJVEN AS1528
Kogellager - 63-28-C3-JTEKT JTEKT
KOGELLAGER 63-28-C3-JTEKT
  • BUITENDIAMETER
    58  MM
  • DIKTE
    11  MM
  • GEWICHT
    25  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.