SPI Afdichting OAS-38X58X10-NBR
Verwijzing : OAS-38X58X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-38X58X10-NBR heeft een binnendiameter van 38 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-40X58X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-40X58X10-NBR
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-58 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-58
2 2
Kogellager - SC0889LLA-C4-NTN NTN
KOGELLAGER SC0889LLA-C4-NTN
  • BUITENDIAMETER
    58  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    24  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.