SPI Afdichting OAS-37X60X10-NBR
Verwijzing : OAS-37X60X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-37X60X10-NBR heeft een binnendiameter van 37 mm, een buitendiameter van 60 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.