SPI Afdichting OAS-35X80X12-NBR
Verwijzing : OAS-35X80X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X80X12-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6207-SKF SKF
KOGELLAGER 6207-SKF
Seegerring uitwendig - CIRCLIP-EXT-35 GEN
SEEGERRING UITWENDIG CIRCLIP-EXT-35
Eindkappen VK-EC - EC-80X10-NBR90 GEN
EINDKAPPEN VK-EC EC-80X10-NBR90
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • GEWICHT
    60  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.