SPI Afdichting OAS-35X72X12-FPM
Verwijzing : OAS-35X72X12-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X72X12-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 72 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van FPM.
  37 onderdelen op voorraad (17 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6207-SKF SKF
KOGELLAGER 6207-SKF
Duwschijven - AS2035 GEN
DUWSCHIJVEN AS2035
SPI Afdichting - OAS-35X62X12-FPM GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X62X12-FPM
  • BUITENDIAMETER
    72  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    55  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.