SPI Afdichting OAS-35X70X10-FPM
Verwijzing : OAS-35X70X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X70X10-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 70 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
SPI Afdichting - OAS-35X70X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-35X70X10-NBR
  • BUITENDIAMETER
    70  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • GEWICHT
    46  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.