SPI Afdichting OAS-35X54X8-FPM
Verwijzing : OAS-35X54X8-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X54X8-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 54 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van FPM.