SPI Afdichting OAS-35X52X5-FPM
Verwijzing : OAS-35X52X5-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X52X5-FPM heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van FPM.