SPI Afdichting OAS-35X51X9-NBR
Verwijzing : OAS-35X51X9-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X51X9-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 51 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van NBR.