SPI Afdichting OAS-35X45X8-NBR
Verwijzing : OAS-35X45X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-35X45X8-NBR heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.