SPI Afdichting OAS-32X45X6-NBR
Verwijzing : OAS-32X45X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-32X45X6-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.