SPI Afdichting OAS-32X42X8-NBR
Verwijzing : OAS-32X42X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-32X42X8-NBR heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.