SPI Afdichting OAS-28X50X8-NBR
Verwijzing : OAS-28X50X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-28X50X8-NBR heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.