SPI Afdichting OAS-25X47X8-NBR
Verwijzing : OAS-25X47X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-25X47X8-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.