SPI Afdichting OAS-25X47X10-FPM
Verwijzing : OAS-25X47X10-FPM
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-25X47X10-FPM heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van FPM.