SPI Afdichting OAS-22X38X8-NBR
Verwijzing : OAS-22X38X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-22X38X8-NBR heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.