SPI Afdichting OAS-210X240X15-NBR
Verwijzing : OAS-210X240X15-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-210X240X15-NBR heeft een binnendiameter van 210 mm, een buitendiameter van 240 mm en een dikte van 15 mm. Het is gemaakt van NBR.