SPI Afdichting OAS-20X37X6-NBR
Verwijzing : OAS-20X37X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-20X37X6-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.