SPI Afdichting OAS-19X32X5-NBR
Verwijzing : OAS-19X32X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-19X32X5-NBR heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.