SPI Afdichting OAS-17X40X5-NBR
Verwijzing : OAS-17X40X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-17X40X5-NBR heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.