SPI Afdichting OAS-17X27X7-NBR
Verwijzing : OAS-17X27X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-17X27X7-NBR heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van 27 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.