SPI Afdichting OAS-16X25X6-NBR
Verwijzing : OAS-16X25X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-16X25X6-NBR heeft een binnendiameter van 16 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.