SPI Afdichting OAS-15X35X10-NBR
Verwijzing : OAS-15X35X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-15X35X10-NBR heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.