SPI Afdichting OAS-15X28X6-NBR
Verwijzing : OAS-15X28X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-15X28X6-NBR heeft een binnendiameter van 15 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.