SPI Afdichting OAS-14X26X6-NBR
Verwijzing : OAS-14X26X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-14X26X6-NBR heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.