SPI Afdichting OAS-14X24X5-NBR
Verwijzing : OAS-14X24X5-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-14X24X5-NBR heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 24 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.