SPI Afdichting OAS-13X22X6-NBR
Verwijzing : OAS-13X22X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-13X22X6-NBR heeft een binnendiameter van 13 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.