SPI Afdichting OAS-11X26X7-NBR
Verwijzing : OAS-11X26X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-11X26X7-NBR heeft een binnendiameter van 11 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.