SPI Afdichting OAS-115X145X14-NBR
Verwijzing : OAS-115X145X14-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OAS-115X145X14-NBR heeft een binnendiameter van 115 mm, een buitendiameter van 145 mm en een dikte van 14 mm. Het is gemaakt van NBR.