SPI Afdichting OA-78X100X10-NBR
Verwijzing : OA-78X100X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-78X100X10-NBR heeft een binnendiameter van 78 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-78X100X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-78X100X10-NBR
Kegellager - 30212-TIMKEN TIMKEN
KEGELLAGER 30212-TIMKEN
Kralen - BA-5-AISI-316L-INOX GEN
KRALEN BA-5-AISI-316L-INOX
5 5
  • BINNENDIAMETER
    78  MM
  • BUITENDIAMETER
    100  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    49  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.