SPI Afdichting OA-75X100X7-NBR
Verwijzing : OA-75X100X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-75X100X7-NBR heeft een binnendiameter van 75 mm, een buitendiameter van 100 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OAS-75X100X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-75X100X10-NBR
Sferische rollagers - 22211-E-C3-SKF SKF
SFERISCHE ROLLAGERS 22211-E-C3-SKF
MB Borgring - MB10 GEN
MB BORGRING MB10
  • BINNENDIAMETER
    75  MM
  • BUITENDIAMETER
    100  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • GEWICHT
    41  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.