SPI Afdichting OA-73X95X10-NBR
Verwijzing : OA-73X95X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-73X95X10-NBR heeft een binnendiameter van 73 mm, een buitendiameter van 95 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  29 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kegellager - 32015 GEN
KEGELLAGER 32015
Binnenring - IR65-73-35 GEN
BINNENRING IR65-73-35
SPI Afdichting - OAS-74X95X10-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-74X95X10-NBR
  • BINNENDIAMETER
    73  MM
  • BUITENDIAMETER
    95  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    45  G
Beschrijving
  • OA = simple lèvre avec ressort acier
  • ASP = double lèvre renforcé (jusque 5bar de pression)
Le NBR est le plus courant et adapté aux huiles et hydrocarbures de -30°C à +120°C.