SPI Afdichting OA-60X75X7-NBR
Verwijzing : OA-60X75X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-60X75X7-NBR heeft een binnendiameter van 60 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.