SPI Afdichting OA-55X80X6-NBR
Verwijzing : OA-55X80X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-55X80X6-NBR heeft een binnendiameter van 55 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.