SPI Afdichting OA-50X75X10-NBR
Verwijzing : OA-50X75X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-50X75X10-NBR heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 75 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.