SPI Afdichting OA-45X55X7-NBR
Verwijzing : OA-45X55X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-45X55X7-NBR heeft een binnendiameter van 45 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.