SPI Afdichting OA-42X55X7-NBR
Verwijzing : OA-42X55X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-42X55X7-NBR heeft een binnendiameter van 42 mm, een buitendiameter van 55 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.