SPI Afdichting OA-36X62X10-NBR
Verwijzing : OA-36X62X10-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-36X62X10-NBR heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.