SPI Afdichting OA-36X47X7-NBR
Verwijzing : OA-36X47X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-36X47X7-NBR heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.