SPI Afdichting OA-28X45X8-NBR
Verwijzing : OA-28X45X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-28X45X8-NBR heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 45 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.