SPI Afdichting OA-26X40X6-NBR
Verwijzing : OA-26X40X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-26X40X6-NBR heeft een binnendiameter van 26 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.