SPI Afdichting OA-25X52X12-NBR
Verwijzing : OA-25X52X12-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-25X52X12-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van NBR.