SPI Afdichting OA-25X40X7-NBR
Verwijzing : OA-25X40X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-25X40X7-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.