SPI Afdichting OA-25X37X6-NBR
Verwijzing : OA-25X37X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-25X37X6-NBR heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 37 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.