SPI Afdichting OA-20X36X7-NBR
Verwijzing : OA-20X36X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-20X36X7-NBR heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 36 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.