SPI Afdichting OA-17X30X7-NBR
Verwijzing : OA-17X30X7-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-17X30X7-NBR heeft een binnendiameter van 17 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van NBR.