SPI Afdichting OA-12X32X6-NBR
Verwijzing : OA-12X32X6-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-12X32X6-NBR heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.