SPI Afdichting OA-12X28X8-NBR
Verwijzing : OA-12X28X8-NBR
GEN
Beschrijving
Het Spi Afdichting met referentie OA-12X28X8-NBR heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.